Zpracování kurzu Analýza a návrh IS v iTunes U

Oponenti práce: Chlapek, Dušan
Jazyk práce: Česky
Abstrakt:
Cílem této práce je iniciace zavedení platformy iTunes U na Vysoké škole ekonomické v Praze a současné digitální zpracování kurzu Analýza a návrh IS jako vzorového. Teoretická část popisuje obecně iTunes U a vysvětluje důvody k jeho výběru podpořené argumenty z různých zdrojů. Praktická část je dokumentací ke tvorbě kurzu a procesu zavádění této platformy na vysoké škole. Práce by měla sloužit jako manuál pro vyučující a akademické pracovníky, kteří mají o iTunes U zájem a rádi by ho využili ve svém kurzu nebo zavedli na své škole.
Klíčová slova: digitalizace; e-learning; Apple; vzdělání; iTunes U
Název práce: Transformation of course Analysis and design of IS to iTunes U
Autor(ka) práce: Brousek, Adam
Typ práce: Bachelor thesis
Vedoucí práce: Bruckner, Tomáš
Oponenti práce: Chlapek, Dušan
Jazyk práce: Česky
Abstrakt:
The aim of this thesis is implementation of iTunes U platform at the University of Economics in Prague and simultaneous digital transformation of course Analysis and design of IS as a model. The theoretical part describes iTunes U in the general and explains the reasons for its choice, supported by arguments from different sources. The practical part is documentation to course creating process and the implementation of the platform at university. The thesis should be used as a manual for teachers and academics who are interested in iTunes U and would like to take advantage of it in their courses or implement it at their schools.
Klíčová slova: education; digitalization; iTunes U; e-learning; Apple

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Typ studijního programu: Bakalářský studijní program
Přidělovaná hodnost: Bc.