CEMS Day na VŠE

16. října
2014

Ve středu dne 22. října 2014 se v prostorách atria Rajské budovy uskuteční  tradiční CEMS Day. Na akci jsou zváni všichni studenti, které zajímají informace o možnostech navazujícího magisterského studia a oboru International Management/CEMS, který je vyučován v anglickém jazyce. Přijďte se dozvědět více o jedinečném globálním programu, který se dlouhodobě řadí mezi top programy dle rankingu Financial Times – v roce 2014 obsadil CEMS 5. místo. Více o rankingu Financial Times najdete zde.

Program CEMS Day:

10:30 – 19:30    informační stánek
Možnost získat informace přímo od studentů oboru International Management/CEMS. U infostánku proběhne také soutěž – znalostní kvíz o zajímavé ceny.
atrium Rajské budovy

16:15 – 17:45    Assessment Centre v angličtině nanečisto
Koordinuje Ing. Martina Fischerová, organizačně zaštiťuje doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D. (Katedra psychologie a sociologie řízení, FPH VŠE).
RB 359
Registrace nutná – máte-li zájem, zaregistrujte se
zde.

Kapacita obou termínů AC je od 16.10. již naplněna.

AC doporučujeme absolvovat pouze zájemcům o studium oboru International Management, v porovnání s pracovními AC je toto poměrně specifické a účast nebude pro studenty, kteří si chtějí AC pouze vyzkoušet bez hlubšího zájmu o podání přihlášky do oboru CEMS MIM (Master in International Management), přínosná.

19:45 – 20:45    představení oboru International Management/CEM
18:00 – 19:30    informace o AC pro zájemce, kteří se AC nanečisto nemohli zúčastnit
18:00 – 19:30    panelová diskuse s absolventy

Informace přímo od akademického ředitele, ing. Ladislava Tylla, MBA, Ph.D., koordinátorky AC, doc. PhDr. Daniely Pauknerové, Ph.D. a studijní koordinátorky, ing. Pavlíny Frydrychové.
Vylosování výherců v soutěži a zveřejnění správných odpovědí.
RB 211

21:00 – 20:00     CEMS Drink
Neformální pokračování, bar Progress, Cimburkova ul. (zatím předběžné místo).