Latinskoamerický večer na VŠE

31. října
2014

Centrum latinskoamerických studií (CLAS) Vysoké školy ekonomické v Praze spolu s velvyslanectvími Argentiny, Brazílie, Chile, Kuby, Mexika, Peru a Venezuely v Praze, velvyslanectvím Kolumbie v Rakousku a velvyslanectvím Ekvádoru v Německu pořádá III. ročník Latinskoamerického večera na VŠE.

III. Latinskoamerický večer na VŠE proběhne ve čtvrtek 6. listopadu od 18:00 hodin. Akce se bude konat ve Vencovského aule, největší posluchárně Vysoké školy ekonomické v Praze. Jejím cílem je představit účastnické země Latinské Ameriky a posílit obraz těchto zemí v České republice. Zaměří se nejen na ekonomické aspekty a potenciál těchto zemí, ale nabídne také ukázky latinskoamerického umění a tradiční kuchyně.

Velvyslanci devíti zemí Latinské Ameriky účastníky seznámí se současnou situací a ekonomickým potenciálem své země, následovat bude vždy kulturní vystoupení spjaté s danou zemí. Můžete se těšit na ukázku argentinského tanga, brazilskou hudbu se skupinou Tam Tam Batucada, folklorní tanec z Ekvádoru, hudební skupinu z Kolumbie, kubánskou salsu, mexický folklorní tanec, afrovenezuelskou show a mnoho dalšího.

Po skončení hlavního programu budou moci účastníci ochutnat tradiční speciality latinskoamerické kuchyně a typické nápoje jednotlivých zemí. Od 17:00 hodin i po skončení programu budou v předsálí Vencovského auly připraveny stánky, kde bude možné získat informace o účastnických zemích.

Vstup volný, zaregistrujte se na clas.vse.cz.