Otevření čtenářských koutků Hospodářských novin na VŠE

25. ledna
2016

V pondělí 25. ledna se na VŠE uskutečnilo slavnostní otevření nových čtenářských koutků. Díky partnerství VŠE, vydavatelství Economia a společnosti KPMG jsou zde denně k dispozici tištěné Hospodářské noviny. Akce proběhla za účasti rektorky VŠE prof. Ing. Hany Machkové, CSc., generálního ředitele vydavatelství Economia Romana Latuske, ředitele redakcí Vladimíra Piskáčka, šéfredaktora Hospodářských novin Martina Jašminského, ředitele speciálních projektů Petra Orálka, HR ředitelky KPMG Hany Velíškové a marketingového ředitele KPMG Romana Maca.

V rámci partnerství mají nyní studenti VŠE přístup k ekonomickému zpravodajství z dílny významného vydavatelství ekonomických a odborných titulů zdarma.

Na VŠE vznikly tři KPMG čtenářské koutky s Hospodářskými novinami v klasických kavárenských držácích na noviny:

NB – 4. patro vpravo, relaxační zóna

SB – 1. patro, relaxační zóna

RB – 1. patro, rohová relaxační zóna

Studenti VŠE si dále mohou každý pracovní den vyzvednout výtisk HN zdarma. Přibližně 100 kusů novin je denně k dispozici ve stojanech KPMG v prostoru šaten a v knihovně.

4 000 studentů a akademických pracovníků VŠE také obdrželo bezplatný přístup k elektronické verzi HN.