VŠEFEST představí kapely a spolky studentů VŠE

5. září
2016

Ve středu 28. září v 14 hodin bude v areálu kolejí VŠE Jarov zahájena jedinečná studentská akce – festival VŠEFEST, který pořádá All Arts Club VŠE. Na festivalu vystoupí pět studentských kapel a na stáncích se představí velké množství studentských spolků.

Spolek All Arts Club vznikl na VŠE začátkem letošního roku s jednoduchým záměrem, a to podporovat aktivní zapojení studentů VŠE do kulturních aktivit. Doposud pořádal převážně hudební jamy, kde si studenti se zájmem o hudbu mohli zahrát, zazpívat a taky se seznámit s lidmi podobného zaměření. Na VŠEFESTu chce All Arts Club pro změnu dokázat, že bavit se lze i bez alkoholu, a tak se během akce nebudou prodávat alkoholické nápoje.

Během hudebního programu se na VŠEFESTu představí rockoví Other Way, které můžete znát třeba z Plesů VŠE, punk-rockoví Curlies, rock-popoví HighLights a eSeNCe a rockoví Surrender Brainchild. Kromě toho budou na stáncích prezentovat své aktivity různé studentské spolky, které na Vysoké škole ekonomické v Praze svou činností studentům zpestřují studentský život. Cílem akce je totiž ukázat, že studenti VŠE zvládají kromě studia i mnoho dalších aktivit, které výrazně napomáhají ke stmelování jejich vztahů k vysoké škole a mezi sebou.

Festival začne ve 14 hodin odpoledne v areálu kolejí na Jarově (mezi budovami kolejí III G a F) a vstup na něj je zdarma. Během akce se nebudou prodávat alkoholické nápoje, k dispozici naopak budou tisíce nealko nápojů zdarma a jiné občerstvení. Konec akce je plánován na 21:00.

Více informací na: https://www.facebook.com/vsfst/