Absolventská středa: EMCO – příběh české rodinné firmy /20. 9./

Zveme vás na první přednášku ze série Absolventských střed v zimním semestru 2023/2024, kterou zahájíme tématem „EMCO – příběh české rodinné firmy″. Přednáškou vás provedou Zdeňek a Martin Jahodovi, otec a syn, oba absolventi VŠE (Zdeněk FMV, Martin FPH). Událost organizuje Absolventské centrum VŠE ve spolupráci s Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou mezinárodních vztahů. Zúčastit se můžete prezenčně na VŠE nebo online.

Kdy: 20. září 2023, od 18:00 hod
Kde: osobně v RB 211 na VŠE / online v MS Teams
Nutná bezplatná registrace předem zde

Zaměření přednášky: Chcete se dozvědět více o úspěšném rodinném byznysu firmy Emco, která je lídrem na českém trhu a vyváží své produkty do 50 zemí světa? O tom, jaké to je, když je podnikání rodinnou záležitostí? Přijďte poslouchat i ptát se. Dozvíte se vše přímo od zdroje. Těší se na vás Zdeněk a Martin Jahodovi, otec a syn, absolventi FMV a FPH VŠE. Zjistíte více o začátcích firmy v 90. letech, o předávání na druhou generaci i o aktuálních byznysových výzvách.

Více o projektu Absolventské středy

Těšíme se na setkání!