Blíží se uzávěrka přihlášek do 1. kola přijímacího řízení na CEMS MIM /28.2. 2024/

Uzávěrka přihlášek do 1. kola přijímacího řízení do programu Master in International Management/CEMS na VŠE je 28. února 2024.

Do tohoto data musíte mít vyplněné všechny sekce v elektronické přihlášce, které musí být označeny zeleně jako vyplněné, a nahrát všechny požadované dokumenty. Pokud potřebujete posunout termín pro nahrání certifikátu o znalosti angličtiny, kontaktujte prosím koordinátorku programu paní Köhlerovou a domluvte si individuální podrobnosti. Do 28. února je také nutné přihlášku uhradit.

Proč právě CEMS?
  1. GLOBÁLNÍ

33 členských škol CEMS (za každou zemi je povolena 1 vysoká škola) vzdělává nejlepší talenty z nejrůznějších částí světa. Studenti stráví semestr v zahraničí na partnerské univerzitě CEMS. Nedílnou součástí studia je také zahraniční stáž.

2. PRESTIŽNÍ

V roce 2023 se program Master in International Management (CEMS) vyučovaný na VŠE umístil v žebříčku Financial Times Masters in Management na 18. místě ze 100 hodnocených škol. V žebříčku QS Masters in Management Rankings 2023 se CEMS umístil na 12. místě ze 176 programů. Poprvé v historii místní pobočky CEMS byla CEMS VŠE oceněna jako nejlepší CEMS MIM program roku 2021/22 a zároveň získala ocenění Global Strategy Course of the Year.

3. AKREDITOVANÝ

Magisterský program International Management/CEMS vyučovaný v angličtině na Fakultě podnikohospodářské s akreditací EQUIS poskytuje studentům komplexní podnikatelské vzdělání, které je připraví na zahájení kariéry a převzetí odpovědnosti v rychle se měnícím globálním prostředí.

Pokud potřebujete pomoci s vyplněním elektronické přihlášky, podívejte se na video návod nebo na příslušné webové stránky.

S žádostí o podporu se na nás můžete obrátit také prostřednictvím e-mailu.