Společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se stala novým Partnerem VŠE

Společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko navázala prostřednictvím Partnerského centra VŠE spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze a díky tomu se stala Partnerem VŠE až do konce roku 2026.

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v rámci partnerské smlouvy projevila zájem spolupracovat s Fakultou podnikohospodářskou v programu Honors Academia a ve výuce předmětu na Katedře marketingu a Katedře manažerské psychologie a sociologie FPH VŠE. Dále bude probíhat také spolupráce s Fakultou mezinárodních vztahů a Fakultou managementu. Kromě spolupráce s fakultami bude probíhat také účast Coca-Cola HBC na Veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE, případná podpora eventů a studentských spolků VŠE.

V souvislosti s navázáním nového partnerství proběhlo v pondělí 8.4.2024 slavnostní setkání se zástupci společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík. Za společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se zúčastnily Tereza Ondrášková (Employer Brand & Culture Programs Manager), a Lucia Deržáková (People & Culture Manager za Commercial oblast).