Společnost Kaufland se stala Významným partnerem VŠE

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s. uzavřela prostřednictvím Partnerského centra VŠE víceletou partnerskou smlouvu s VŠE a díky tomu se stala Významným partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze do konce roku 2026.
.
V souvislosti s uzavřením nové partnerské smlouvy proběhlo v úterý 10. 10. 2023 slavnostní setkání se zástupci společnosti Kaufland Česká republika při Zdi partnerů VŠE. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík. Za společnost Kaufland se zúčastnily Renata Maierl (tisková mluvčí a zároveň absolventka VŠE), Michaela Čechová a Veronika Křížová (obě z Recruiting a HR Marketing oddělení).
.
Společnost Kaufland se nově podílí na výuce a podpoře studentů hned na třech fakultách VŠE, konkrétně na Fakultě mezinárodních vztahů, Fakultě podnikohospodářské a na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci. Dále se pravidelně účastní Veletrhů ŠANCE a podporuje další eventy na VŠE.