Zveme Vás na tradiční veletrh pracovních příležitostí ŠANCE – 16.-18. dubna 2024!

2024

Rádi bychom Vás pozvali na Veletrh ŠANCE, který se uskuteční ve dnech 16.-18. dubna 2024 na Vysoké škole ekonomické v Praze. Tato akce je nejen pro ty, kteří hledají vhodnou pracovní příležitost, ale také pro ty, kteří se teprve rozhlíží na pracovním trhu a chtějí zvýšit svou budoucí úspěšnost.

Na veletrhu se každoročně prezentuje více než 100 společností a organizací z různých odvětví, včetně bank, poradenských společností a IT firem. Můžete se seznámit s aktuálními nabídkami pracovních pozic, konzultovat své kariérní plány s odborníky a získat užitečné kontakty. Veletrh je standardně pořádán ve třech dnech od 10:00 do 16:30 hodin. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program včetně soutěže o hodnotné ceny.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se inspirovat na největší události na Vysoké škole ekonomické v Praze! 🌟👔🎉

Úterý 16. 4. 2024

Středa 17. 4. 2024

Čtvrtek 18. 4. 2024

Pro více informací navštivte webové stránky veletrhu. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na kc@vse.cz.

Těšíme se na Vás.