Co se děje na VŠE?

20. 8. 2018 - Uzávěrka přihlášek do vedlejších specializací

17. 9. 2018 - Začátek semestru

Další akce »

Hledat
Pokročilé hledání

Prosím Vás, jak se ve škole dostanu do databáze Magnus? Při vyhledání mezi aplikacemi se mě ptá na login a heslo- a údaje pro Novell nefungují.

Podle informací z webu VŠE heslo k databázi Magnus by Vám měl sdělit vyučující daného předmětu, ve kterém se databáze používá - viz níže:

"Databáze firem jsou veřejně přístupné na síti VŠE (Application Explorer – CZ-VSE – Informační zdroje). K databázi Market Line a databázi Magnus vyučující sdělí přístupové heslo, ostatní databáze jsou přístupné bez hesla.

Program Evalent a Stratex jsou k dispozici pouze pod výukovými projekty 1FP416 a 1FP413. Studenti předmětu 1FP413 mají zřízen výukový projekt, ke kterému se mohou na PC učebně přihlásit. Po přihlášení k projektu na disku I: jsou k dispozici programy Evalent, Stratex a příručky. Na disk G: si mohou studenti ukládat svoje plány a ocenění. Data na disku G: jsou vždy po skončení semestru vymazána.

Studenti, kteří v daném semestru nemají zaregistrovaný ani jeden z těchto předmětů a chtějí tyto programy využívat, musí nahlásit Ing. Maříkové (marikova@vse.cz) jméno, fakultu a uživatelské jméno, aby mohli být individuálně k výukovému projektu přiřazeni."

(http://iom.vse.cz/denni-studium/1fp413/)