Asistentka Katedry podnikání (Fakulta podnikohospodářská)

Katedra podnikání Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze přijme

Asistentku Katedry podnikání

Jsme dynamicky se rozvíjející katedra, jejíž vizí je být vůdčím pedagogickým, výzkumným a konzultačním pracovištěm pro oblast podnikání a inovací v regionu střední Evropy. Podporujeme start-upové aktivity studentů, realizujeme mezinárodní projekty, pořádáme prestižní konference, jsme partnerem pro firmy i státní správu.

Náplň práce:

• Kompletní administrativní podpora činnosti katedry
  • Interní komunikace v rámci VŠE (v rámci katedry, se studenty, v rámci školy)
  • Administrativně-organizační podpora zahraničních i tuzemských projektů a konferencí realizovaných katedrou
  • Aktualizace webových stránek katedry

Požadujeme:

• Odpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Organizační schopnosti, proaktivní přístup, komunikační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost práce s kancelářským software (Word, Excel)
  • Velmi dobrá aktivní znalost anglického jazyka (ústně i písemně)
  • SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

• práci na úspěšné fakultě prestižní české univerzity
  • flexibilní pracovní dobu, kterou je možné přizpůsobit
  • úvazek 0,75 s odměnou 20.000 – 23.000 Kč měsíčně
  • možnost zapojení se do řízení zajímavých projektů a rozšíření do plného úvazku

V případě zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 19. 10. 2018 emailem na: lukesm@vse.cz. Nástup 1. 11. 2018, event. dle dohody.