Výběrové řízení na Katedře cestovního ruchu (FMV)

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa na Katedře cestovního ruchu:

1 místo odborného asistenta na 0,25 úvazek pro specializaci mezinárodní cestovní ruch, management cestovních kanceláří a agentur.

Požadavky: VŠ vzdělání, studium doktorského programu v oboru mezinárodních vztahů se zaměřením na cestovní ruch, publikační činnost k výše uvedeným tématům, účast na fakultních projektech, znalost problematiky mezinárodního trhu cestovního ruchu, praxe v managementu cestovních kanceláří, orientace v legislativních podmínkách a ekonomice provozu cestovních kanceláří, moderních technologiích, ochota předávat své zkušenosti studentům, kultivované vystupování.

Pracovní poměr na dobu určitou / předpokládaný termín nástupu 1. 10. 2020.

Přihlášky doložené profesním životopisem a opisem diplomu o ukončeném vzdělání zašlete do 30 dnů po zveřejnění na adresu: Děkanát FMV VŠE, Ing. Eliška Vavrouchová, Nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3, tel.: 224 095 220.

• Autor: Eliška Vavrouchová
  • Vytvořeno: