26. 9. 2018: VŠEFEST (VŠE a All Arts Club)

Ve středu 26. září vypukne v areálu kolejí VŠE na Jarově třetí ročník festivalu VŠEFEST. Od 14:00 se tu představí šest studentských kapel a velké množství spolků z VŠE. Akce bude stejně jako loni nealkoholická, proběhne pod širým nebem a bude plná zajímavého hlavního i doprovodného programu. Přijďte oslavit start nového semestru a zároveň 100 let od vzniku republiky.

Podrobnosti včetně programu najdete na webových stránkách VŠEFESTu a na Facebooku.

VŠEFEST pořádá pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze studentský klub All Arts Club, který tak dokazuje, že studenti VŠE nejsou jen dobří ekonomové, ale že jsou mezi nimi i umělci a lidé se širokými zájmy a dobrými nápady. Partnerem VŠEFESTu jsou Česká spořitelna a Penta, organizační podporu poskytuje SÚZ VŠE.