7. ročník Volejbalové ligy VŠE (CTVS)

Staňte se součástí volejbalového kolektivu na VŠE a reprezentujte svou fakultu. Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE (CTVS) zve všechny volejbalové nadšence, aby se zapojili do Volejbalové ligy VŠE. Využijte skvělou příležitost, jak se při studiu odreagovat sportem a zároveň podpořit týmového ducha fakulty. Zápasy v zimním semestru začínají již v září 2018. Hraje se systémem každá fakulta s každou, dvoukolově v zimním a letním semestru.

Již sedmý ročník soutěže reprezentačních týmů složených ze studentů a studentek jednotlivých fakult VŠE startuje začátkem zimního semestru. Hlásit se do něj můžete v průběhu celého ročníku u organizátora soutěže Jaroslava Boštičky (CTVS VŠE) nebo mailem na adresu bosticka@vse.cz. V přihlášce uveďte: vaši fakultu, jméno a příjmení, ID (InSIS), univerzitní e-mail, preferované herní posty, facebookovou identifikaci.

Zájemce bude následně zapsán na soupisku fakulty (soupisky naleznete na stránce aktuálního ročníku). Na soupisku fakulty je možno zapsat až 15 hráčů. K dispozici je 15 reprezentačních dresů každé fakulty. Účast na utkáních je na dohodě týmu. Komunikace týmu probíhá ve Facebookových skupinách.

Více informací na webu Volejbalové ligy VŠE.