Zpravodaj pro absolventy VŠE

VŠE přikládá spolupráci se svými absolventy velkou důležitost. Již v roce 2011 vzniklo Absolventské centrum, které je nyní součástí Alumni & Corporate Relations. Jeho hlavním cílem je nabídnou absolventům možnost být součástí školy i po ukončení studií a umožnit jim častější a přínosný kontakt s Alma Mater.

Nyní Absolventské centrum VŠE představuje nové vydání letního Zpravodaje, ve kterém se nachází to nejzajímavější z dění na VŠE v letním semestru 2022 a samozřejmě nechybí ani highlighty za jednotlivé fakulty. Naleznete zde například nový Průvodce světem absolventů a možnosti spolupráce s Alma Mater, reportáže z proběhlých akcí či články o novém vedení VŠE a zvolení doc. Petra Dvořáka do funkce rektora. Aktuální informace, pozvánky na akce a mnoho dalšího je možné průběžně sledovat i na Absolventském webu či v LinkedIn skupinách: Absolventi VŠE a Alumni VŠE.