Počet výsledků: 1434

Výsledky vyhledávání

CEMS Talk

  You can look forward to:  >> Welcome session by Tatiana le Moigne, Country Manager at Google  >> Interactive panel discussion on “How inclusive workplace culture helps companies to succeed”  >> Excellent networking opportunities with fellow CEMS Alumni and Googlers This CEMS Talk will take place on Thursday March 28 at 6pm at Google Prague.

CEMS MIM

První Honors Talk a vyprávění naší honorsačky Gabči /4.11./

Rády bychom vám představily nový koncept pravidelných inspirativních setkání Honors Talk. Nechaly jsme se volně inspirovat formátem Ted Talks, kdy bychom chtěly vytvořit prostor formou přednášky, vyprávění nebo diskuze pro sdílení zkušeností, osobních příběhů nebo tématicky zabruslit do různých oborů a využít tak pestrosti naší komunity.

Honors

Nenechte si ujít Honors Talk na téma Smart cities a digitalizace v dopravě /2.12./

Honors Talk se koná každé první pondělí v měsíci na půdě VŠE.

Honors

Dubnový Honors Talk na téma Dobrovolničení a mezinárodní projekty /6.4./

Na pondělí 6. dubna jsme pro vás připravili další zajímavý příběh ze série Honors Talks. Tentokrát se ale potkáme ONLINE! Jsme moc rádi, že Vám můžeme přinést zajímavé přednášky i v probíhající karanténě. Naši řečníci Michal Kolomaznik a Aneta Bednářová si pro Vás připravili přednášku na téma Dobrovolničení, neformální vzdělávání a mezinárodní projekty s OSN a EU.

Honors

Květnový Honors Talk na téma Adaptabilita: Dovednost budoucnosti /11.5./

Na pondělí 11. května od 19:30 jsme pro vás připravili další ze série Honors Talks! I pro tentokrát proběhne tato přednáška v online prostředí, odkaz najdete v události na našem fb (stačí rozkliknout). Náš řečník Jirka Benedikt přichází v dnešní době s velice aktuálním tématem.

Honors

Červnový Honors Talk na téma Sólo stopem po Faerských ostrovech /1.6./

Zveme vás na letošní v pořadí již čtvrtý Honors Talk. Jsme moc rádi, že s námi držíte i této nevyzpytatelné době a najdete si čas poslechnout si zajímavé přednášky a příběhy našich studentů a absolventů Honors programu. Teple se oblečte, pojedeme na totiž na sever!

Honors

Opatření VŠE v souvislosti se zmírněním restriktivních opatření v oblasti vysokého školství od 20. dubna 2020

Prostřednictvím mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 15. dubna 2020 byly s účinností od 20. dubna 2020 stanoveny výjimky ze zákazu osobní přítomnosti studentů na vysokých školách a zároveň byla mimořádným opatřením ze stejného dne a se stejnou účinností nově definována výjimka ze zákazu volného pohybu osob umožňující cestovat v rámci České republiky za účelem

VŠE

Opatření VŠE v souvislosti se zmírněním restriktivních opatření v oblasti vysokého školství během zkouškového období

Stávající mimořádná opatření platí do okamžiku dalšího rozvolnění restriktivních podmínek pro vysoké školy vládou ČR a vedení VŠE bude mimořádná opatření regulující přítomnost studentů modifikovat podle vývoje situace.

VŠE

Opatření rektorky přijaté v návaznosti na krizové opatření vlády ČR ze dne 8. 10. 2020

Studentské koleje – Správa účelových zařízení VŠE zavedla tato opatření proti šíření nemoci COVID-19.. Pořádání vybraných akcí na VŠE Absolventské středy – probíhají formou on-line..  

VŠE

CEE Capital Markets now and post-COVID19, online Property Talks - 12.5.2020

MBARE ve spolupráci s RICS pořádá webinář vztahující se k současné situaci a vývoji realitního trhu v CEE. 12.5.2020 v 17:30 V panelové diskuzi se představí: •  Jeff Alson MRICS – Partner, CEE Capital Markets – Cushman & Wakefield...

MBARE