15. 5. 2017 - 23. 6. 2017 - Zkouškové období

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

28. 9. 2016: VŠEFEST (All Arts Club)

Ve středu 28. září v 14 hodin bude v areálu kolejí VŠE Jarov zahájena jedinečná studenská akce - festival VŠEFEST, který pořádá All Arts Club VŠE. Na festivalu vystoupí pět studentských kapel a na stáncích se představí velké množství studentských spolků. Cílem akce je ukázat, že studenti VŠE zvládají kromě studia i mnoho dalších aktivit, které výrazně napomáhají ke stmelování jejich vztahů k vysoké škole a mezi sebou.

Během hudebního programu se na VŠEFESTu představí rockoví Other Way, které můžete znát třeba z Plesů VŠE, punk-rockoví Curlies, rock-popoví HighLights a eSeNCe a rockoví Surrender Brainchild. Kromě toho budou na stáncích prezentovat své aktivity různé studentské spolky, které na Vysoké škole ekonomické v Praze svou činností studentům zpestřují studentský život.

Festival je zdarma.

Během akce se nebudou prodávat alkoholické nápoje, k dispozici budou nealko nápoje zdarma a jiné občerstvení.

Konec akce je plánován na 21:00.

Více informací na: https://www.facebook.com/vsfst/