30. 3. 2017 - Veletrh programů MBA s akreditací CAMBAS

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

23. 3. 2017: Konference „Stará škola vs. nová škola: bankovnictví potřebuje novou krev“ (FFÚ)

Katedra bankovnictví a pojišťovnictví Vás zve na konferenci „Stará škola vs. nová škola: Bankovnictví potřebuje novou krev“, kterou pořádá ve spolupráci s časopisem Bankovnictví.

Na konferenci budou diskutováno široké spektrum otázek, které souvisí s budoucím uplatněním absolventů ekonomických oborů.

• 14:35 úvodní slovo
  • 14:40 Pavel Kysilka – Bankovnictví na hraně – potenciální disrupce tažená technologiemi a generační výměnou
  • 14:55 František Hupka – Pan Bankéř vs. prodavač – změna v pohledu vnímání profese a vazby pracovního trhu
  • 15:10 Jaroslav Fidrmuc – Vzdělávání 4.0
  • 15:25 Představení výsledků průzkumu a diskuze
  • 15:35 Roman Mentlík – Změna je život – mění se systém výuky stejně jako bankovní sektor
  • 15:50 Martina Brázdová – Jak pracujeme s generaci Y
  • 16:05 Filip Zeman – vstup vizionáře v oblasti placení
  • 16:20 závěr – posezení v AK

Na konferenci je třeba se REGISTROVAT.

Konference se uskuteční ve čtvrtek 23. března 2017 ve 14.30 v Likešově aule.

Více informací: