25. 3. 2017 - Přijímací zkoušky „nanečisto“

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

22. 3. 2017: Promo zápas: HC Ekonom – Reprezentace VŠE

V utkání se se proti sobě postaví týmy HC Ekonom a Reprezentační výběr VŠE. V roce 2015 se z výhry radovali hokejisté Ekonomu, zatímco v minulém roce vyšla Reprezentaci VŠE odveta. Kdo se bude radovat letos?

HC Ekonom hrající CCM PHL je složený převážně ze studentů VŠE, z nichž někteří se již stali absolventy. Reprezentační výběr VŠE je tvořen pouze studenty naší školy, reprezentující VŠE na Hokejové Bitvě a na Akademickém mistrovství, které se koná v polovině dubna a na které se již hráči výběru usilovně připravují.

Co vás kromě vysokoškolského hokeje ještě čeká?

Jako tradičně bude pro fanoušky k dispozici osvěžení v podobě sudu piva, které bude ZDARMA (do rozdání zásob). O přestávkách si připravila naše "povedená dvojka" Richard a Štěpán doprovodný program pro diváky, kde se můžete těšit i na malé odměny.

Zápas se uskuteční ve středu 22. března od 21:30 v Tipsport areně.

Vstupné je pro veřejnost zdarma.

Těšíme se na Vás.

Tým HC Ekonom