15. 5. 2017 - 23. 6. 2017 - Zkouškové období

Letní škola multimédií

Multimediální laboratoř FIS VŠE otevírá 3. ročník Letní školy multimédií (LŠMM), která probíhat ve dnech 24. 7.-5. 8. 2017 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze. Pro studenty je připraveno 12 dnů inspirativních přednášek a workshopů zaměřených na multimediální komunikaci, fotografování, grafiku a sazbu, natáčení a střih videa a tvorbu reklamní kampaně.

Celá letní škola je koncipována jako 14 denní kurz, kdy se studenti naučí vytvořit jednoduchou internetovou multimediální kampaň, aby mohli v budoucnu propagovat svou firmu, značku nebo i sami sebe. První týden LŠMM se bude věnovat především kreativním postupům tvorby reklamních kampaní, fotografování a zpracování fotek, tvorbě plakátů a bannerů. Druhý týden se studenti budou věnovat především tvorbě poutavých video spotů, natáčení a střihu videa.

Pro zájemce pouze o statické formy reklamní kampaně je připravena možnost studovat jen první týden Letní školy multimédií, tedy 24.-29. července 2017.

Letní škola multimédií je otevřena začátečníkům a mírně pokročilým zpracovatelům multimédií z řad studentů středních a vysokých škol, ale i pracujícím, a to bez věkového omezení. Studenti LŠMM nemusí mít žádné zkušenosti se zpracováváním multimédií. Lektory LŠMM budou vyučující bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi a také odborníci z praxe.

Více informací naleznete na webu Multimediální laboratoře: http://gml.vse.cz/letni-skola/

Kontakt:
Ing. Petra Bedřichová