24. 7. 2017 - 5. 8. 2017 - Letní škola multimédií 2017

1. 7. 2017 - 31. 8. 2017 - Letní prázdniny

Další termíny »

Musica Oeconomica Pragensis hledá nové členy sboru

Smíšený sbor Vysoké školy ekonomické v Praze Musica Oeconomica Pragensis (MOP) se už chystá na 17. sezónu. Zpíváte-li rádi, připojte se.

Sbor nabízí kromě pravidelných setkání i řadu koncertních vystoupení. V letním semestru koncertoval v Plzni a v Boskovicích. V Plzni nahrával v Českém rozhlase Plzeň v rámci třetího ročníku festivalu Plzeňský rozhlas zpívá a večer měl koncert v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru Totem. V Boskovicích proběhly dva koncerty, jeden klasický večerní a druhý nedělní po mši. Sezónu sbor Musica Oeconomica Pragensis ukončil červnovým koncertem v Kostele Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech.

Sice jsou ještě prázdniny, ale sbor se již pilně připravuje na další akademický rok. V rámci festivalu Festa Academica bude 17. listopadu zpívat se symfonickým orchestrem Te Deum od Antonína Dvořáka. Dále už pracuje na pozvání sboru z Jihoafrické republiky a dalším zájezdu na Moravu. A protože se členům sboru na Moravě moc líbí, na jaře si udělá další výlet do Boskovic a vezme to i přes Slezsko.

Podrobné informace o chystaných akcích jsou k dispozici na webové stránce www.sbormop.cz nebo Facebooku www.facebook.cz/sbormop.

Zájemci mohou kontaktovat MOP na Facebooku: www.facebook.cz/sbormop

nebo přímo mailem: