27. 9. 2017 - Startup Festival

28. 9. 2017 - VŠEFEST

Další termíny »

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

22. 9. 2017: Registrace do Data Science & Business Intelligence Academy VŠE (KIT FIS)

Fakulta informatiky a statistiky, Katedra informačních technologií a studentský spolek 4FIS spouští pilotní ročník Data Science and Business Intelligence Academy VŠE. Studenti se zde během celého akademického roku budou podílet na případových studiích za pomoci odborníků z praxe. Po úspěšném absolvování budou účastníci znát základní principy Data Science a budou schopni navrhovat a reálně implementovat kompletní řešení Business Intelligence – sada procesů, aplikací a technologií, jejichž cílem je účinně a účelně podporovat rozhodovací procesy ve firmě.

Akademie je roční a její absolventi získají šest kreditů do svého studijního programu a certifikát.

Zájemci se mohou přihlásit přes formulář na stránkách katedry do 22. září 2017.

Více informací o akademii a podmínkách výběrové řízení na http://kit.vse.cz/dsbi/