21. 11. 2017 - 28. 11. 2017 - Informační schůzky o možnostech studia v zahraničí

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

23. 11. 2017: VŠE hledá talent a Sportovec VŠE 2017

23. listopadu 2017 se uskuteční již sedmý ročník oblíbené soutěže, VŠE hledá talent, do které se mohou přihlásit studenti, absolventi i zaměstnanci VŠE.

Hlásit se můžete zde do 17. listopadu.

Škola má tisíce studentů, absolventů i pedagogů. Jsou mezi nimi úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci, komici a další. Cílem této soutěže je ocenit talent, který zůstává v porovnání se zaměřením VŠE poněkud v pozadí.

Finalisté soutěže vystoupí na reprezentačním Plese VŠE, který se bude konat 6. prosince 2017 v pražské Lucerně a Lucerna Music Baru.

Navíc budou ohodnoceni velmi zajímavými finančními cenami, které do soutěže věnují partneři celé akce.

Ukažte, že ekonomové jsou schopní i v jiných oborech a předveďte své umění a talent před plnou Lucernou. Zúčastnit se soutěže se určitě vyplatí. I když nevyhrajete, otevírají se vám zajímavé možnosti. Účastníci soutěže mají příležitost vystupovat na významných akcích v průběhu celého roku: Majáles, akce České spořitelny, Den s VŠE a další.

Harmonogram:

1. kolo soutěže

• proběhne 18. listopadu 2017 ve Vencovského aule na VŠE
  • konkrétní termín bude upřesněn a soutěžící obesláni emailem
  • 1. kolo je pro diváky uzavřeno

Semifinále

• proběhne 23. listopadu 2017 ve Vencovského aule na VŠE
  • Semifinále je pro diváky otevřeno – přijďte se podívat a podpořit účastníky.

Finálový večer

• proběhne 6. prosince 2017 v pražské Lucerně.
  • Do finále postoupí nejlepších pět účinkujících. Přímo v Lucerně bude vyhlášen absolutní vítěz soutěže a všem pěti finalistům budou předány ceny.

Staňte se fanoušky soutěže VŠE hledá talent na Facebooku a sledujte aktuální dění.

Naše škola nově organizuje soutěž Sportovec VŠE, která oceňuje sportovní úspěchy studentů VŠE. Budou představeni nominovaní za letošní ročník ze sportů basketbal, plavání, sportovní aerobik, vodní slalom a atletika. V jednom večeru tak můžete fandit i sportovcům i talentům VŠE.