22 - 25. 1. 2018: International Week na Fakultě informatiky a statistiky (FIS)

Fakulta informatiky a statistiky (FIS) pořádá již druhý mezinárodní týden mobilit, který se uskuteční od 22.-25.ledna 2018.

FIS pozvala vysokoškolské učitele z Austrálie, Dánska, Irska a Slovinska, kteří nabídnou studentům VŠE zajímavé intenzivní kurzy v anglickém jazyce v rozličných oborech. Kurzy jsou za 3 ECTS kredity, určené zejména studentům magisterských oborů.

Zápisy do kurzů budou probíhat od 27.listopadu do 15.prosince 2017.

V tomto ročníku International Weeku nabízíme následující kurzy:

Samotná výuka bude probíhat  od pondělí do středy, nicméně International Week vyvrcholí čtvrteční akcí, nazvanou International Day.

Všichni hostující učitelé si připraví krátké prezentace, shrnutí svých intenzivních kurzů. Studenti tedy budou mít možnost nahlédnout i do ostatních kurzů konaných v rámci International Weeku.

Detailní informace k jednotlivým kurzům jsou na webové stránce  http://fis.vse.cz/en/i_week/2018-guest-lecturers/