Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

7. 12. 2017: Přednáška „Cestování - nejlepší životní investice“ (Klub cestovatelů)

Klub cestovatelů zve na přednášku Cestování - nejlepší životní investice. Nechte se inspirovat cestovatelským příběhem a příběhy zajímavých lidí, které jsem potkal během svých cest a přijďte načerpat energii a zlepšit si náladu.

Celá přednáška bude vycházet z knihy Cestování - nejlepší životní investice, která již inspirovala tisíce mladých lidí z celé ČR a vznikla na základě zahraničních zkušeností a přednášek autora na středních a vysokých školách po celé ČR.

Na co se můžete těšit:

• Příběh cestovatele – v 18 letech se sebral a na vlastní pěst s minimální znalosti angličtiny vycestoval do Velké Británie, kde začal jako umývač nádobí – díky této zkušenosti získal odvahu do dalších cest, začal v zahraničí studovat univerzitu a propracoval se až na ředitele marketingu a volnočasových aktivit pro velkou jazykovou školu v kanadském Vancouveru
  • Příběhy zajímavých a inspirativních lidí, které potkal během svých cest a kterým cestování pomohlo v nalezení sebe sama
  • Historky z cest – celkem 5 let žil v zahraničí a zažil mnoho šíleností a nevšedností – lze chytnout mikrospánek na kole? Lze urazit Korejce tím, že mu půl hodiny vykládáš, jak miluješ japonskou kulturu a spleteš si ho s Japoncem? Lze se dostat do brazilské národní televize a vykládat tam o české korupci? A mnoho dalšího...
  • Snílka a věčného optimistu, který si řekl, že během pěti let rozcestuje mladé Čechy, protože by si přál, aby každý mladý Čech na nějakou dobu vycestoval do zahraničí, nachytal zkušenosti a pak se zase vrátil zpět do ČR
  • Na přednášce zazní kapitoly z knihy: 1. Následuj svůj sen – dělej, co tě baví 2. Bucket list – seznam snů, přání a cílů 3. Proč cestovat 4. Nejčastější mýty a omyly týkající se cestování a mnoho dalšího

Přednáška se uskuteční čtvrtek 7. prosince v 19.45 hod. tradičně v NB A na VŠE na Žižkově.

Vstup zdarma. Akce je veřejně přístupná.