20. 2. 2018 - 27. 2. 2018 - Přihlášky na výměnné bakalářské studijní pobyty

Pedagogicko-psychologická a didaktická příprava začínajících vysokoškolských učitelů (KDEP FFÚ)

Volitelný kurz Pedagogicko-psychologická a didaktická příprava začínajících vysokoškolských učitelů je určen pro doktorandy na VŠE, kteří se chtějí seznámit s komplexní pedagogicko-psychologickou a didaktickou přípravou vysokoškolského učitele s důrazem na specifika výuky ekonomických předmětů. Jeho obsahem bude vysokoškolská pedagogika a komplexní individuální práce vysokoškolského učitele. Cílem je poskytnout zájemcům základní teoreticko-praktickou pedagogickou a psychologickou přípravu na vysokoškolskou výuku, poukázat na možnosti tvořivé aplikace moderních strategií výuky ekonomických předmětů a položit základy pedagogicko-didaktické kompetence vysokoškolského učitele v širším kontextu.

Kurz probíhá v těchto termínech 26. 1., 2. 2., 9. 2., 2. 3. 2018 a lze se na něj přihlásit přes InSIS nebo prostřednictvím studijních referentek na jednotlivých fakultách VŠE.

Kompletní program kurzu najdete zde.