Hledat
Pokročilé hledání

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

Folklorní soubor Gaudeamus VŠE hledá nové členy

Folklor is not dead. Nevěříte? V souboru Gaudeamus VŠE, který funguje už téměř 70 let při Vysoké škole ekonomické v Praze, vás o tom přesvědčí bezvadná parta mladých lidí.

Český folklor je pro nás inspirací, vytváříme ale vlastně moderní čísla, která se líbí i dnešnímu divákovi. Pravidelně vystupujeme v pražských divadlech, jezdíme na folklorní festivaly po celé republice a každé léto trávíme minimálně týden na zahraničním zájezdu. V poslední době jsme byli ve Španělsku, Chorvatsku, Turecku, Polsku nebo Francii. V souboru najdete nejen kamarády na celý život, ale zažijete i spoustu adrenalinu a skvělých zážitků. Vystupovat před diváky je opravdu zážitek a nás to opravdu baví. Scházíme se ale i mimo soubor jako přátelé, protože zahrát si a zatančit si sami pro sebe, to k nám rozhodně patří.

Hledáme nové členy do všech složek souboru - tanečnice a tanečníky, muzikanty (housle, basa, klarinet) i zpěvačky a zpěváky. Pokud je vám 15 a více, neváhejte a přijďte mezi nás.

Zkoušíme v tělocvičně ZŠ na nám. Jiřího z Lobkovic v Praze 3. Každé úterý od 19:30 a ve čtvrtek od 19:00, vždy do 21:30.

Více informací na webu nebo na FB.