Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

18. 4. 2018: Konference "MÁM TITUL A CO DÁL?" (Klubu přátel účetnictví)

Mladí a motivující lidé z praxe se podělí o svoje, pro nás všechny relevantní, příběhy z jejich profesního života. V rámci konference vám předají svoje zkušenosti lidé, kteří nedávno opustili vysoké školy a jsou tak cennou inspirací pro vaše rozhodování o budoucích krocích profesního života.

Vybrali jsme pro vás řečníky z různých profesí, s různými backgroundy a zaměřením. A navíc jsme ještě přihodili informace z České asociace pro finanční řízení prezentované členkou řídícího výboru Olgou Cechlovou, která vám ukáže, jaké všechny pracovní pozice ve finančním světě existují, jak dlouho trvá se na tyto pozice dostat, jaké můžete očekávat ohodnocení, a také jaké různé nároky jsou kladené na tyto pozice. A jako třešničku na dortu jsme přihodili mini Assesment center, které EY nově provádí v rámci výběrových řízení na vybrané pozice.

Řečníci zastupují různé finanční profese v odvětvích, jako jsou: controlling, management consulting, auditing, akademická sféra, management report analyst, a to všechno v podnicích jako jsou například: banky, pojišťovny, consultingové společnosti, středně velké auditorské společnosti, ale třeba i síť restaurací.

Program konference, detailní informace o řečnících, o tom, jakými firmami a odvětvími si prošli, naleznete na našich webových stránkách ZDE

Konference je především určena pro studenty, avšak uvítáme i všechny ostatní přátele účetnictví. Vstup na konferenci je pro všechny účastníky ZDARMA. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace, kterou naleznete ZDE