20. 8. 2018 - Uzávěrka přihlášek do vedlejších specializací

17. 9. 2018 - Začátek semestru

Další akce »

Varování: Zpráva není aktuální (vypršela platnost).

6. - 24. 8. 2018: Letní akademie multimédií (GML)

Multimediální laboratoř FIS VŠE otevírá Letní akademii multimédií – sérii intenzivních vzdělávacích kurzů zaměřených na design komunikace, grafiku, fotografii, video a produkci, které budou probíhat 6. - 24. srpna 2018 na Vysoké škole ekonomické v Praze. Letní akademie multimédií navazuje na úspěšnou Letní školu multimédií, která probíhala každé léto od roku 2015.

První kurz nazvaný Design komunikací naučí studenty, jak komunikovat online i offline, a najít to, co jejich produkty odliší na trhu od ostatních, proniknou do úspěšných komunikačních kampaní nebo reklam a zjistí, na čem postavit marketing své značky.

Druhý kurz se věnuje Grafice a fotografii. Studenty naučí tvořit poutavé bannery, fotit portréty a produkty v exteriéru i ve fotografickém studiu, umět zpracovávat fotky včetně retuší a montáží.

Třetí týden nazvaný Video a produkce se zaměří na audiovizuální tvorbu – studenti se naučí, jak z námětu připravit scénář, naplánovat natáčení, natočit a sestříhat video, a vše si vyzkouší na několika videoformátech – videu pro sociální sítě, dokumentu i reklamním videu.

Letní akademie multimédií je praktická i pro uchazeče o studium žádaného bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi. Studenti si během letního kurzu vyzkouší práci s jednotlivými typy multimédií a poznají pracoviště, která výuku tohoto oboru zajišťuje.

Více informací naleznete na webu Letní akademie multimédií http://akademie-multimedii.cz/