Hospodářské noviny jsou pro pracovníky a studenty VŠE zdarma dostupné online

VŠE ve spolupráci s vydavatelstvím Economia a společností KPMG už několik let zprostředkovává akademickým pracovníkům a studentům VŠE přístup k digitálnímu obsahu Hospodářských novin. Dostupný je i po celý rok 2020 a od října je cesta, jak se k obsahu dostat, ještě snazší než doposud.

Hospodářské noviny tak lze číst zdarma, k obsahu se dostanete dvěma způsoby:

1. Po registraci na https://ucet.ihned.cz/kod/vse (pro aktivaci zadejte kód aktivačního voucheru HNVSE-2021 – funguje pro e-mailové adresy z domény vse.cz).
    Vytovřenou registraci pak můžete použít i pro přístup z aplikace na telefonu (Android, iOS, jak se v aplikaci přihlásit).
  2. Přes web (ze školy dostupný bez jakéhokoli přihlašování, z počítačů mimo školu je třeba se přihlásit stejnými údaji, jako používáte k přihlášení do studijního systému).

Hospodářské noviny

Předplatné HN vám přináší:

KPMG

Podkladem pro naše závěry jsou fakta
“Nepracujeme s domněnkami, ale s fakty. Podkladem nám je řada studií a výzkumů, které sami zpracováváme.”