Seznamte se s novým týmem stojícím za FPH podcasty

Dnes bychom vám rádi představili nový tým, který pro vás bude vytvářet obsah hned pro dva FPH podcasty. Tři studenti FPH programu Arts management převzali od září do svých rukou podcast Ze života FPH a také rozjíždí zbrusu nový podcast S FPH do zahraničí, ve kterém se můžete těšit na příběhy studentů FPH z jejich výjezdů do ciziny.

A z koho se tým vlastně skládá?
Václav Vágner, Polina Bogoslavets a Šimon Běhan

Jsou to tři kamarádi, kteří se potkali během studia Arts managementu a sedli si natolik, že se rozhodli spolupracovat na různých projektech. V květnu v rámci předmětu Projektový management v umělecké sféře a Animace kulturního dědictví pořádali akci SFS23 a tehdy zjistili, že se jim spolu dobře pracuje a tvoří skvělý tým.

Vašek Vágner studuje navazující magisterský program Arts management, Šimon Běhan letos dokončuje bakaláře a Polina Bogoslavets odjela na svůj druhý Erasmus v rámci bakalářského studia a momentálně se nachází na Emlyon Business School.

Všichni tři vyjeli v ZS22 na Erasmus do Francie, Vašek se Šimonem do Nantes a Poli do Marseille. Spojuje je tedy i láska k Francii, ke kávě, k cestování a poznávání nových věcí. To byl i důvod, proč se rozhodli založit nový podcast, který by se zaměřoval právě na studijní zahraniční výjezdy.

Doufáme, že nový tým přinese našim podcastům jen to nejlepší a hlavně, že vás poslech bude i nadále bavit!

Seznamte se s novým týmem tvořícím FPH podcasty