Tým studentů z FMV zvítězil v soutěži Marketér roku „Mladý delfín“

Ve čtvrtek dne 18. 5. 2023 proběhl galavečer v Divadelním sále Klubu Lávka u příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků 18. ročníku soutěže Marketér roku 2022. Letos byla už pojedenácté v rámci soutěže Marketér roku vyhlášena kategorie pro studenty vysokých škol – studentská cena Mladý delfín, tentokrát na téma „Jak úspěšně komunikovat problematiku energetických úspor pro překonání krize“.

Celkovým vítězem soutěže se stal studentský tým z Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty mezinárodních vztahů ve složení: David Duška, Vanesa Garová, Iveta Koubová. Tým studentů zpracoval případovou studii v rámci vedlejší specializace Komerční komunikace, kterou pro každý semestr vypisuje Katedra mezinárodního podnikání.

Na druhém místě se umístil tým z Univerzity Konstantina Filozofa v Nitře, u něhož porota ocenila především kreativitu.

Na třetím místě se umístil také tým studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace ve složení: Anna Krupičková, Eliška Malá, Barbora Strnadová. U tohoto týmu hodnotící porota ocenila především kvalitu výchozí analýzy.

Více informací nejen o soutěži naleznete na oficiálních stránkách České marketingové společnosti.

Jsme pyšní na všechny studenty a členy fakulty, kteří ji úspěšně reprezentují. Blahopřejeme a děkujeme!

Tým studentů z FMV zvítězil v soutěži Marketér roku „Mladý delfín“