Vítězná fotografie výstavy z Fotosoutěže 2021

V termínu 5.– 25.11.2021 pořádalo Oddělení zahraničních styků výstavu studentských fotografií z Fotosoutěže 2021. Na výstavě byly představeny fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v AR 2020/21.

Studenti VŠE mohli hlasovat pro nejlepší fotografii výstavy. Vítěznou fotografií se stala „Seoul at Night“ od Richarda Bernáta. Gratulujeme!

SHRNUTÍ Fotosoutěže 2021:

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 63 studentů, kteří do soutěže zaslali 181 fotografií ze svého výměnného pobytu nebo stáže v loňském akademickém roce. Do druhého kola postoupilo 79 fotografií od 49 autorů, které byly součástí listopadové výstavy.

Kompletní výsledky Fotosoutěže 2021:

• 1. místoTereza Klementová (FPH) – „Sunset beyond the Arctic Circle“ (Finsko)
  • 2. místoViktoriia Malysheva (FFÚ) – „Peace and quiet… in the daytime“ (Francie)
  • 3. místoBarbora Schmiedová (FMV) – „Jimmy the Reindeer“ (Norsko)
  • Zvláštní cena Katedry multimédiíMarek Kosina (FPH) – „Northern lights“ (Norsko)
  • Cena OZSJana Štolcová (FIS) – „Crater lakes at its finest“ (Portugalsko)
  • Výherce studentského hlasování:  Richard Bernát (FPH) – „Seoul at Night“ (Jižní Korea)

Vítězné fotografie dle hlasování odborné poroty si můžete prohlédnout ZDE.