Počet výsledků: 2054

Výsledky vyhledávání

CEMS Talk

  You can look forward to:  >> Welcome session by Tatiana le Moigne, Country Manager at Google  >> Interactive panel discussion on “How inclusive workplace culture helps companies to succeed”  >> Excellent networking opportunities with fellow CEMS Alumni and Googlers This CEMS Talk will take place on Thursday March 28 at 6pm at Google Prague.

CEMS MIM

Rule extraction from deep neural networks

The paper underlying this talk (https://www.ke.tu-darmstadt.de/publications/papers/DS16DeepRED.pdf) introduces a new decompositional algorithm – DeepRED – that is able to extract rules from deep neural networks.

KIZI

První Honors Talk a vyprávění naší honorsačky Gabči /4.11./

Rády bychom vám představily nový koncept pravidelných inspirativních setkání Honors Talk. Nechaly jsme se volně inspirovat formátem Ted Talks, kdy bychom chtěly vytvořit prostor formou přednášky, vyprávění nebo diskuze pro sdílení zkušeností, osobních příběhů nebo tématicky zabruslit do různých oborů a využít tak pestrosti naší komunity.

Honors

Nenechte si ujít Honors Talk na téma Smart cities a digitalizace v dopravě /2.12./

Honors Talk se koná každé první pondělí v měsíci na půdě VŠE.

Honors

Vlastní www stránky

WWW stránky studentů, zaměstnanců a útvarů školy mohou jsou umístěny na dvou místech: 1) statické www stránky. V prostředí Active Directory  – pages.vse.cz  – jsou umístěny www stránky se statickým obsahem (HTML/Javascript/Flash). Umístění stránek je určeno pro uživatele a útvary školy, kteří nevyžadují dynamické generování stránek pomocí jazyka PHP či podporu databáze.

CI

WWW 2006, Edinburgh

WWW 2006, Edinburgh. Prezentující: Jiří Kosek

KIZI

Dubnový Honors Talk na téma Dobrovolničení a mezinárodní projekty /6.4./

Na pondělí 6. dubna jsme pro vás připravili další zajímavý příběh ze série Honors Talks. Tentokrát se ale potkáme ONLINE! Jsme moc rádi, že Vám můžeme přinést zajímavé přednášky i v probíhající karanténě. Naši řečníci Michal Kolomaznik a Aneta Bednářová si pro Vás připravili přednášku na téma Dobrovolničení, neformální vzdělávání a mezinárodní projekty s OSN a EU.

Honors

Květnový Honors Talk na téma Adaptabilita: Dovednost budoucnosti /11.5./

Na pondělí 11. května od 19:30 jsme pro vás připravili další ze série Honors Talks! I pro tentokrát proběhne tato přednáška v online prostředí, odkaz najdete v události na našem fb (stačí rozkliknout). Náš řečník Jirka Benedikt přichází v dnešní době s velice aktuálním tématem.

Honors