Přijímací řízení a přihláška ke studiu

Chcete se dostat na VŠE a studovat některý z námi nabízených programů? Podání přihlášky a vyřízení dalších formalit zvládnete snadno a hlavně elektronicky. Podívejte se na jednoduchý postup, který pokud budete aplikovat, neuděláte chybu.

1. Vyberte si program, který chcete studovat. Nemáte ještě jasno? Podívejte se, co vám nabízíme a jaké programy učíme.

2. Podejte si přihlášku elektronicky na prihlasky.vse.cz. Nic nemusíte posílat poštou a poplatek můžete zaplatit kartou on-line.

3. Vyčkejte na zprávu z dané fakulty ohledně termínu zkoušky. Až nastane, přijeďte k nám do Prahy.

4. Výsledek se dozvíte buď ihned (pokud je přijímací zkouška na počítači) nebo během jednoho dne. Vše opět na prihlasky.vse.cz.

5. Brzy tak budete vědět, jestli se zařadíte mezi studenty VŠE.

Přehled základních informací o přijímacím řízení ke každé fakultě: