Počet výsledků: 347

Výsledky vyhledávání

CEMS Talk

CEMS Alumni Prague Association organizes a CEMS Talk: Inclusive Workplace Culture hosted exclusively by Google. All our alumni are cordially invited.

CEMS MIM

První Honors Talk a vyprávění naší honorsačky Gabči /4.11./

Rády bychom vám představily nový koncept pravidelných inspirativních setkání Honors Talk. Nechaly jsme se volně inspirovat formátem Ted Talks, kdy bychom chtěly vytvořit prostor formou přednášky, vyprávění nebo diskuze pro sdílení zkušeností, osobních příběhů nebo tématicky zabruslit do různých oborů a využít tak pestrosti naší komunity.

Honors

Nenechte si ujít Honors Talk na téma Smart cities a digitalizace v dopravě /2.12./

Honors Talk se koná každé první pondělí v měsíci na půdě VŠE.

Honors

Dubnový Honors Talk na téma Dobrovolničení a mezinárodní projekty /6.4./

Na pondělí 6. dubna jsme pro vás připravili další zajímavý příběh ze série Honors Talks. Tentokrát se ale potkáme ONLINE! Jsme moc rádi, že Vám můžeme přinést zajímavé přednášky i v probíhající karanténě. Naši řečníci Michal Kolomaznik a Aneta Bednářová si pro Vás připravili přednášku na téma Dobrovolničení, neformální vzdělávání a mezinárodní projekty s OSN a EU.

Honors

Květnový Honors Talk na téma Adaptabilita: Dovednost budoucnosti /11.5./

Na pondělí 11. května od 19:30 jsme pro vás připravili další ze série Honors Talks! I pro tentokrát proběhne tato přednáška v online prostředí, odkaz najdete v události na našem fb (stačí rozkliknout). Náš řečník Jirka Benedikt přichází v dnešní době s velice aktuálním tématem.

Honors

Červnový Honors Talk na téma Sólo stopem po Faerských ostrovech /1.6./

Zveme vás na letošní v pořadí již čtvrtý Honors Talk. Jsme moc rádi, že s námi držíte i této nevyzpytatelné době a najdete si čas poslechnout si zajímavé přednášky a příběhy našich studentů a absolventů Honors programu. Teple se oblečte, pojedeme na totiž na sever!

Honors

CEE Capital Markets now and post-COVID19, online Property Talks - 12.5.2020

MBARE ve spolupráci s RICS pořádá webinář vztahující se k současné situaci a vývoji realitního trhu v CEE. 12.5.2020 v 17:30 V panelové diskuzi se představí: •  Jeff Alson MRICS – Partner, CEE Capital Markets – Cushman & Wakefield...

MBARE

Univerzita oslavila 20 let programu CEMS na VŠE

V rámci odpoledního programu si účastníci mohli vybrat ze dvou setkání, a to “CEMS Talk: Mentoring” nebo “CEMS Assessment Centrum nanečisto”.

VŠE

Zajímavá videa

In this talk from RSA Animate, Sir Ken Robinson lays out the link between 3 troubling trends: rising drop-out rates, schools‘ dwindling stake in the arts, and ADHD. An important, timely talk for parents and teachers.. Learning & Teaching Conference. . Learning & Teaching Conference – 13th of December 2011.. Mark Zeigler wins Teaching Award. .

AC

Towards an Artificially Intelligent System: Evaluating the Intelligence of an Artificial System

The talk follows further development of the definition, especially the Algorithmic Intelligence Quotient (AIQ) test by Legg and Veness. In its second part, the talk describes a replication of Legg and Veness’s experiments with AIQ test on several artificial agents including Freq, Q(0), Q(lambda), H(lambda), and MC AIXI.

KIZI