Administrátor/ka mezinárodních výzkumných projektů

Místo výkonu práce: Vysoká škola ekonomická v Praze

Rozsah úvazku: Plný/částečný úvazek (dle dohody)

Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou

Termín nástupu:  1. června 2024 nebo dle dohody

Koho hledáme:

Hledáme motivovaného a organizovaného člověka na pozici Administrátor/ka mezinárodních výzkumných projektů, který/á se připojí k našemu týmu a pomůže nám spravovat a koordinovat výzkumné projekty. Tato pozice vyžaduje kombinaci administrativních dovedností a základního porozumění projektovému managementu, a je ideální pro jedince se zkušenostmi v administraci vědeckých nebo výzkumných projektů typu Horizon Europe, COST atd. Administrativa je hlavní součástí práce, ale jedná se i o tvůrčí činnost podpory vědecké obci, přípravy workshopů a vzdělávání a seberozvoje v této oblasti.

Klíčové odpovědnosti:

• Administrativní podpora výzkumných mezinárodních projektů ve všech fázích, tj. od identifikace vhodných grantových příležitostí až po finální uzavření realizovaných projektů
  • Organizace a koordinace schůzek, workshopů a jiných projektových aktivit
  • Příprava a správa interní i projektové dokumentace a reportů, organizační zajištění komplexního procesu administrace mezinárodních projektů
  • Komunikace s interními a externími partnery projektu a koordinace mezi odděleními VŠE
  • Spolupráce při přípravě a realizaci mezinárodních výzkumných projektů, včetně finančních aspektů přípravy i implementace projektů
  • Udržování a chod intranetu, webu vědy a databáze projektů na VŠE

Co oceníme?

• Pečlivost, vynikající organizaci vlastní práce a času a proaktivní přístup k řešení problémů
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Perfektní znalost českého i anglického jazyka, slovem i písmem
  • Pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zkušenost s prací v administrativě
  • Výhodou je, pokud máte předchozí zkušenosti s administrací projektů nebo s projektovým řízením.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Flexibilní povahu práce a pracovní dobu, s možností výkonu práce na dálku podle domluvy,
  • možnost podílet se na rozvoji zajímavých výzkumných projektů na prestižní univerzitě v centru Prahy,
  • stabilní a práci,
  • příležitost pro osobní a profesní rozvoj, širokou nabídku vzdělávání a kurzů,
  • 6 týdnů dovolené a řadu dalších benefitů
  • a pracovní zařazení a mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem v oboru.

Místo výkonu práce: Vysoká škola ekonomická v Praze, Praha 3

Rozsah úvazku: Plný/částečný úvazek (dle dohody)

Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou

Termín nástupu:  1. června 2024 nebo dle dohody

Jak se přihlásit:

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč máte zájem o tuto pozici a jaké zkušenosti nebo dovednosti vás činí ideálním kandidátem/kandidátkou. Přihlášky prosím zasílejte na jana.pulkrabkova@vse.cz do17. 4. 2024.

Zasláním požadovaných dokumentů uchazeč souhlasí, aby Vysoká škola ekonomická v Praze, nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov uchovávala a zpracovávala jeho osobní údaje za účelem výběru uchazeče a zprostředkování práce, a to pouze do doby ukončení výběru a obsazení pozice vhodným uchazečem.

Těšíme se na vaše přihlášky a možnost přivítat Vás v našem týmu!