Asistent / Odborný asistent na Katedře informačních technologií, Katedře statistiky a pravděpodobnosti a na Katedře multimédií (FIS)

Děkan Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků fakulty na:

Katedře informačních technologií

• 1 místo asistenta/tky, odborného asistenta/tky se zaměřením na oblast datové
    analytiky a podnikání.
  • Požadujeme VŠ vzdělání a odbornou praxi v uvedené oblasti.

Katedře statistiky a pravděpodobnosti

• 1 místo asistenta, odborného asistenta/tky.
  • Požadujeme VŠ vzdělání v oblasti kvantitativních metod.

Katedře multimédií

• 2 místo asistenta/tky, odborného asistenta/tky se zaměřením na multimediální
    produkci a aplikaci multimédií v marketingové komunikaci a dále
  • 1 místo asistenta/tky, odborného asistenta/tky se zaměřením na uživatelská
    rozhraní.
  • Požadujeme VŠ vzdělání, orientace na příbuzné obory výhodou.

Výše úvazku

Předpokládaná výše pracovního úvazku a termín nástupu dle dohody.

Přihlášky

Přihlášky doložené profesním životopisem s uvedením odborných předpokladů, přehledem publikační činnosti a přehledem pedagogické, popř. odborné praxe, přijímá do 30 dnů po zveřejnění tohoto výběrového řízení Děkanát Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov.