Koordinátor/-ka mobilit přijíždějících zahraničních studentů

Vysoká škola ekonomická v Praze, Oddělení zahraničních styků přijme pracovníka/pracovnici na pozici koordinátor/-ka mobilit přijíždějících studentů.

Hlavní náplň práce:

• Administrativní zajištění svěřené agendy
  • Komunikace se zahraničními studenty
  • Komunikace se zahraničními partnerskými školami
  • Příprava vízových dokumentů
  • Zajišťování a kontrola průběhu mobilit, práce s databázemi
  • Konzultační činnost během studia
  • Příprava a vedení přednášek a infoschůzek pro zahraniční studenty
  • Příprava tzv. Orientation Week před začátkem semestru včetně organizace Welcome Ceremony

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup, operativní rozhodování
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost práce se sociálními sítěmi výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou, kreativní a různorodou práci v přátelském kolektivu a v mezinárodním prostředí se stabilním zázemím
  • Úvazek dle dohody min. 0,7 – 1,0 na dobu určitou na 2 roky s možností prodloužení a perspektivou spolupráce v delším časovém horizontu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost zahraničních pracovních cest, interní vzdělávání zaměstnanců v jazykových a dalších odborných kurzech
  • 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, tábory a prázdninové akce pro děti zaměstnanců, sportovní kurzy pro zaměstnance atd.
  • Příspěvek na stravování, zvýhodněný tarif pro mobilní telefony vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky

Nástup dle dohody.

Profesní životopis doplněný stručným motivačním dopisem v ČJ a AJ, prosím, zasílejte e-mailem na adresu veronika.pacltova@vse.cz, a to do 19. 4. 2024.

Kontakt: Ing. Veronika Pacltová, tel.: 224 098 854.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od ukončení lhůty pro podávání přihlášek, byla dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit.

Zasláním požadovaných dokumentů uchazeč souhlasí, aby Vysoká škola ekonomická v Praze, nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov uchovávala a zpracovávala jeho osobní údaje za účelem výběru uchazeče a zprostředkování práce, a to pouze do doby ukončení výběru a obsazení pozice vhodným uchazečem. Má-li uchazeč zájem o zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání, VŠE tak učiní na základě písemné žádosti s uvedením lhůty do kdy je VŠE oprávněna jeho osobní údaje uchovávat a zpracovávat.