Prestižní stipendium profesora Miroslava Vlčka získal za rok 2025 mimořádný student ekonomických dat

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) udělila Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro rok 2025 Nicholasi Bubernakovi, studentovi druhého ročníku bakalářského programu Economic Data Science na Fakultě informatiky a statistiky (FIS).

Toto stipendium, zavedené v roce 2020, je každoročně udělováno univerzitami konsorcia Study in Prague jejich nejaktivnějším a nejvýjimečnějším zahraničním studentům. Každý rok jsou studenti univerzit Study in Prague oceňováni za své vynikající studijní výsledky a mimořádné zapojení do propagace jejich institucí.

Nick tyto kvality dokonale ztělesňuje. Od svého prvního semestru působí jako aktivní ambasador VŠE a FIS, přičemž prokazuje pozoruhodnou proaktivitu, angažovanost a komunikační schopnosti. Jeho přínos zahrnuje účast na dnech otevřených dveří a různých veletrzích, sdílení zkušeností na sociálních sítích a blozích s cílem inspirovat budoucí uchazeče.

Ocenění předal děkan Fakulty informatiky a statistiky Jakub Fischer během společné akce konsorcia Study in Prague v Rezidenci primátora hl. m. Prahy, kde zástupci dalších předních pražských univerzit rovněž ocenili své stipendisty.

Gratulujeme Nickovi k jeho mimořádným úspěchům a přínosu pro komunitu VŠE!