Byla dokončena první část rekonstrukce kolejí na Jarově

Na kolejích na Jarově probíhají intenzivní stavební práce. Během dvou let by měla proběhnout kompletní rekonstrukce všech tří budov, tedy Palachovy, Thalerovy a Eislerovy koleje. První etapa byla úspěšně dokončena. Na Palachově koleji byl zrekonstruován blok B (celkem 70 dvoulůžkových pokojů) a na Thalerově koleji bylo zrekonstruováno 12 pater jedné ze dvou věží. Na Thalerově koleji bydlí studenti v samostatných buňkách, které mají vždy dva dvoulůžkové pokoje. Celkem bylo zrekonstruováno 88 buněk. Ředitel kolejí Ing. Ota Zima, CSc. pozval na prohlídku zástupce vedení VŠE. Rektorka prof. Hana Machková, prorektor pro studijní a pedagogickou činnost doc. Petr Dvořák a kvestor Ing. Tomáš Zouhar ocenili zvýšení kvality ubytování pro studenty VŠE.

„S dosavadním průběhem rekonstrukce jsem mimořádně spokojená. Musím ocenit přístup pana ředitele a jeho týmu, který v nelehké době dokáže řídit tak rozsáhlou rekonstrukci. Vybavení pokojů je moderní a zajistí studentům VŠE standard, který si ve 21. století zaslouží. Zejména mě ale těší přístup k práci vedoucích obou kolejí, paní Kateřiny Vykukové a paní Veroniky Mrázek. Oběma patří velký dík za to, že se pro své studenty snaží dělat maximum a je zřejmé, že jsou na výsledek rekonstrukce právem velmi pyšné“, konstatovala rektorka VŠE.

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: