Záznam Dne otevřených dveří VŠE z 21. prosince

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Zjistěte, jak je to s mýty, které o VŠE kolují. Zjistěte, co obnáší studium a jaký je studentský život na VŠE. Den otevřených dveří VŠE proběhl on-line 21. prosince 2021. Pokud jste ho nestihli nebo byste si rádi pustili nějkou jeho pasáž znovu, záznam je ke zhlédnutí níže.

Nenechte si ujít podrobnosti o studiu a studentském životě. VŠE i letos otevřela zájemcům o bakalářské studium své virtuální dveře. Během streamu se představilo všech šest fakult, o své postřehy se podělili studenti i vyučující a prostor byl i pro dotazy. Nepřijdete ani o další důležité informace – prohlídku kampusu, podrobnosti o ubytování, zahraničních výjezdech nebo aktivitách studentských spolků – dostupné jsou na speciálním webu pro uchazeče dod.vse.cz.