Soutěž Generali Top Talent 2007

15. listopadu
2007

Na speciálním Ekofóru na téma Důchodová reforma, které pořádá studentské sdružení EKONOM, budou ve středu 21. 11. 2007 v 18 hodin v Nové aule prezentovány práce, které zvítězily v soutěži Generali Top Talent 2007. Zadáním soutěže bylo vypracovat návrh koncepce penzijní reformy v ČR.

Porota ve složení Ing. Jaroslav Mlynář, CSc.(předseda představenstva a generální ředitel Generali Pojišťovna a.s.), Ing. Štefan Tillinger(člen představenstva a ředitel resortu obchodu a životního pojištění Generali Pojišťovna a.s.), Jiří Werner (zástupce GŘ, výrobní a obchodní ředitel Economia, a. s.), Doc. Ing. Tomáš Ježek, Csc. (KHP VŠE, AFIZ ČR), Doc. Ing. Jiří Schwarz, CSc. (děkan NF VŠE), Ing. Miroslav Zámečník (konzultant) a Jaroslav Skalický (redaktor ČRo 1-Radiožurnál) vybírala ze 14 odevzdaných prací. V soutěži zvítězili studenti nebo nyní již absolventi VŠE v Praze.

Vítězem soutěže se stal Jan Krejsa (cena 100 000 Kč), druhý byl Martin Svoboda (cena 60 000 Kč) a na třetím místě se umístil Jan Kordík (cena 40 000 Kč). Ceny jim byly v pražském sídle společnosti Generali Pojišťovna a.s., oficiálně předány na konci června tohoto roku členem představenstva, Ing. Štefanem Tillingerem. Na Ekofóru bude vyhlášen další ročník soutěže – Generali Top Talent 2008.

Ekofórum je volně přístupné všem studentům VŠE.