VŠE se na Gaudeamu prezentovala novým stánkem

30. ledna
2015

Ve dnech 26. a 27. ledna 2014 se v pražských Letňanech uskutečnil tradiční veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2015. Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) se zde prezentovala novým informačním stánkem, který využije i na dalších vzdělávacích veletrzích.

Během dvou dnů akci navštívilo 9 654 návštěvníků z řad studentů, zájemců o celoživotní vzdělávání, pedagogů a jiných odborníků. VŠE měla na Gaudeamu zástupce všech šesti fakult, kteří vždy od 8 do 16 hodin podávali zájemcům informace týkající se přijímacího řízení, přípravných kurzů, volby oboru, ale i ubytování či možnosti výměnných zahraničních pobytů.

Nedílnou součástí programu byly i přednášky vystavujících škol. Tématem přednášek jsou podmínky přijímacího řízení a studia ve školním roce 2014/2015.

Na veletrhu bude zastoupeno 185 samostatných vystavovatelů, 272 fakult a přes 3 500 studijních oborů, které lze studovat v České republice nebo na zahraničích školách.

VŠE se na Gaudeamu prezentovala novým stánkem VŠE se na Gaudeamu prezentovala novým stánkem