Předprodej vstupenek na Ples VŠE

2. listopadu
2015

VŠE vás zve na Reprezentační ples VŠE v květinovém stylu, který se koná ve středu 2. prosince 2015 od 19 hodin v pražské Lucerně. Předprodej vstupenek probíhá v týdnu od 2. do 6. listopadu

Předprodej vstupenek na stání bude zahájen v pondělí 2. listopadu. Vstupenky se budou prodávat ve vestibulu Menzy Italská, VŠE na Žižkově v čase 9:00 – 16:30 (v pátek 6. listopadu pouze do 14.00 hod). Dále bude možné vstupenky zakoupit v areálu VŠE na Jižním městě v hlavní vrátnici  3. – 4. listopadu a v čase 8:30 – 15:00. Cena vstupenky na stání bude stejná jako minulý rok 350 Kč.

Vstupenku na sezení lze zakoupit na kterémkoliv prodejním místě společnosti Ticketpro po celé ČR. Další možností je objednání vstupenky na sezení on-line, kliknutím na tento odkaz:  https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/674062. Cena vstupenky na sezení bude stejná jako minulý rok 500 Kč.

Letošní Reprezentační ples VŠE se ponese v květinovém stylu. Ozdobte tedy svůj oděv či účes květinou. Můžete se tak zároveň přihlásit k fakultě, se kterou sympatizujete:

FFÚ – fialová
FMV – oranžová
FPH – tmavě modrá
FIS – šedá
NF – světle modrá
FM – růžová

Můžete se těšit také na bohatý program, jehož vrcholem bude vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2015. Soutěž oceňuje schopnosti a dovednosti, které ekonomové mají vedle svého profesního zaměření, a je otevřena všem studentům, absolventům i zaměstnancům VŠE. V případě zájmu zúčastnit se, nebo dozvědět se více informací o soutěži, navštivte prosím stránku www.vsehledatalent.

Více o Plesu VŠE Vám prozradí stránka www.plesvse.cz