Lyžaři soutěžili o Cenu rektorky VŠE

23. února
2016

O víkendu 13. a 14. února 2016 se uskutečnil 5. ročník Tygřího skiatlonu a závod amerických štafet. Partnerem sportovní akce byla i Vysoká škola ekonomická v Praze. Pořadatelem závodu je VŠTJ Ekonom Praha, Oddíl běžeckého lyžování – Žižkovský tygři. Prvenství v kategorii student VŠE získali Petr Vinduška a Tereza Hnátková, oba studenti Fakulty financí a účetnictví.

Tygří skiatlon se uskutečnil v Jablonci nad Nisou, na závodních tratích Břízky. Celkem závodníci startovali ve 14 kategoriích. Svým rozsahem se jednalo o jeden z největších závodů na krátké tratě v České republice v roce 2016. Vítězem se stal Aleš Razým (člen reprezentačního A družstva ČR). Vítězkou se stala Anna Sixtová ze Ski Klubu Jablonec. V kategorii student VŠE zvítězili Petr Vinduška (oddíl Ekonom Praha Žižkovský tygři) a Tereza Hnátková (oddíl Ekonom Praha Žižkovský tygři). Oba tak získali Cenu rektorky VŠE. Gratulujeme!