Diskuze s ministrem financí ČR

1. května
2016

Ve čtvrtek 5. května 2016 se od 17,00 uskuteční ve Vencovského aule diskuze s 1. místopředsedou vlády a ministrem financí Ing. Andrejem Babišem a dalšími hosty na téma „Ohrozí regulace online hazardu svobodu internetu?“

Součástí nové regulace hazardních her v České republice je opatření umožňující blokaci nelegálních stránek s internetovým hazardem, které v současné době vzbuzuje řadu otázek. Jedná se o cenzuru internetu nebo efektivní opatření? Je to zásah do práv uživatelů internetu? Je tím ohrožena svoboda slova?

Nejen o blokaci, ale i o samotných principech nové právní úpravy hazardních her v ČR budou debatovat:

• Ing. Andrej Babiš – 1. místopředseda vlády a ministr financí
  • JUDr. PhDr. Marek Antoš Ph.D., LL.M. – ústavní právník, vyučující na PF UK, podnikatel
  • PhDr. Marek Herman – výkonný ředitel Asociace provozovatelů kursových sázek
  • PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. – předseda Pirátské strany

Akci organizuje Katedra politologie Fakulty mezinárodních vztahů. Pro studenty, absolventy a zaměstnance VŠE i další odbornou veřejnost je vstup volný. Registrace není nutná.

Více informací na: