Seznamovací kurzy pro první ročníky

13. června
2016

Studenti prvních ročníků VŠE mají letos v září opět příležitost zúčastnit se seznamovacích kurzů. Seznamovací kurzy se uskuteční v areálu VŠE v Dobronicích u Bechyně na břehu řeky Lužnice a v areálu VŠE v Jindřichově Hradci na břehu řeky Nežárky.

Cílem seznamovacího kurzu je zjednodušit novým studentům začátek studia na VŠE a informovat je o všech možnostech, které škola a fakulta nabízí. Budou se moci podrobněji dozvědět o zajímavých předmětech, zahraničních stážích, studentských aktivitách a mnoha dalších tématech. Hlavním účelem kurzu ale stále zůstává seznamování se s budoucími spolužáky, díky kterým i náročné situace v budoucnu půjdou lépe zvládnout. Program kurzu připravili starší studenti, takže o zábavu bude od rána až do večera dobře postaráno.

Přihlášky

Přihlásit se může každý student, který byl přijat do bakalářského studia a plánuje na VŠE nastoupit. Není nutné čekat na zápis do studia. Přihlášky je možné podávat až do 29. srpna 2016. Elektronická přihláška je k dispozici zde.

Cena

Cena kurzu činí 1 400 Kč včetně ubytování, plné penze, bohatého programu, koncertu kapely i trička z limitované edice VŠE. Délka seznamovacího kurzu je 3 dny. Termíny a místo konání se liší dle příslušné fakulty.

Fakulta Termín Místo konání
Fakulta financí a účetnictví 1. – 3. 9. 2016 Sportovní areál VŠE Dobronice
Fakulta mezinárodních vztahů 7. – 9. 9. 2016 Areál VŠE Jindřichův Hradec
Fakulta podnikohospodářská 5. – 7. 9. 2016 Areál VŠE Jindřichův Hradec
Fakulta informatiky a statistiky 5. – 7. 9. nebo 7. – 9. 9. 2016 Sportovní areál VŠE Dobronice
Fakulta managementu 30. – 1. 9. 2016 Sportovní areál VŠE Dobronice

Sportovní areál VŠE Dobronice

Sportovní a rekreační středisko VŠE leží na břehu řeky Lužnice. Areál nabízí kvalitní ubytování, sportoviště s umělým povrchem pro tenis, basketbal, volejbal, házenou, florbal, lanový park, kajaky a kánoe pro vodácké sporty.

Areál VŠE Jindřichův Hradec

Areál kolejí FM VŠE Jindřichův Hradec leží téměř na břehu řeky Nežárky a v jeho blízkosti se nachází sportovní zázemí pro sportovní vyžití i rekreaci – kvalitní ubytování i stravování sportoviště s umělým povrchem pro tenis, basketbal, volejbal, házenou i florbal. Areál sousedí s parkem, kde se pořádají různé druhy soutěží a seznamovacích aktivit.

Více informací o seznamovacích kurzech naleznete na webu Rozvojového a poradenského centra VŠE nebo na Facebooku.