14. 5. 2018 - 22. 6. 2018 - Zkouškové období

Magisterský obor Fakulty podnikohospodářské opět uspěl v žebříčku Financial Times

13. 9. 2016 - Financial Times zveřejnily každoroční hodnocení „Master in Management 2016“. Obor Podniková ekonomika a management se v něm umístil na 81. místě, v těsném závěsu za svými tradičními konkurenty ve střední Evropě – maďarskou Corvinius University v Budapešti (70. místo) a polskou Warsaw School of Economics (73. místo).

Do hodnocení Financial Times je zařazeno 90 nejlepších oborů. V letošním celosvětovém rankingu se umístily vysoké školy z 26 zemí. Na prvních třech místech se stejně jako v loňském roce umístily švýcarská University of St. Gallen a francouzské HEC Paris a Essec Business School.

Studijní obory ze zemí střední a východní Evropy jsou zastoupeny dvěma polskými vysokými školami, jednou maďarskou, jednou ruskou a VŠE. Z mimoevropských se prosadily studijní obory škol nacházejících se v Austrálii, Kanadě, Číně, Indii, Taiwanu a Brazílii. Tradičně nejúspěšnější byly francouzské (24krát) a britské (17krát) manažerské navazující magisterské studijní obory.

Magisterský studijní program CEMS se letošního žebříčku nezúčastnil z důvodu změněné metodologie pro hodnocení.

Financial Times global masters in management 2016